loading...
کتابخانه عمومی روستای بنه گز

(ERP(Enterprise Resource Plannin(برنامه ریزی منابع سازمانی)چیست؟

حسین پولادی بازدید : 198 سه شنبه 27 اسفند 1392 نظرات (0)

 

 

چنين توجه و برداشتي نسبت به ERP، نشان از اهميت و قابليتهاي اين سيستم در توسعه اطلاعاتي و حتي تجاري سازمانهاي امروزي دارد. در دنياي پر از رقابت امروز كه سازمانها با مشكلات و فشارهاي بي شماري از طرف رقيبان، مشتريان، شريكان و ... روبه رو هستند، ERP توانسته است به عنوان يكي از ابزارهاي كارآمد در پاسخگويي به اين فشارها، نقش مناسب و موثري بر عهده داشته باشد. با وجود چنين نقش ارزنده اي كه ERP در بقاي سازمانهاي امروزي بازي مي كند، نبايد فراموش كرد كه اين سيستم همانند شمشيري است كه در صورت استفاده نا بجا و يا پياده سازي نامناسب، بنيان سازمان را به طور كامل بر باد مي دهد. خطري كه متاسفانه تا كنون گريبانگير 50% شركتهايي شده است كه اين سيستم را پياده سازي نموده اند.

وب سرور چیست؟

حسین پولادی بازدید : 238 سه شنبه 27 اسفند 1392 نظرات (0)

 

 

تا به حال به اين مساله فكر كرده ايد كه وقتي آدرسي را در مرورگر خود مي نويسيد چه اتفاقاتي مي افتد كه منجر به نمايش يك سري متون و تصاوير مي شود

 
   

دانلود کتاب جهان در پوست گردو + کتاب صوتی

حسین پولادی بازدید : 253 دوشنبه 26 اسفند 1392 نظرات (0)


جهان در پوست گردو (The Universe in a Nutshell) یکی از کتاب‌های استیون هاوکینگ در زمینه فیزیک نظری است که برای مخاطب عام نوشته شده است. این کتاب تاریخچه و اصول فیزیک نوین را بیان می‌کند و به مطالب گوناگونی در ارتباط با مکانیک کوانتومی و نظریه ریسمان می‌پردازد. از دیدگاه عمومی، کتاب جهان در پوست گردو دنبالهٔ به روز شدهٔ کتاب پرفروش تاریخچه مختصر زمان محسوب می‌شود.

دانلود کتاب کامل زندگینامه الکس فرگوسن

حسین پولادی بازدید : 211 دوشنبه 26 اسفند 1392 نظرات (0)

طی سالیان طولانی و یک عمر زندگی ورزشی، سر الکس فرگوسن به مجموعه تجارب ارزشمندی رسید که وی را از تمام مربیان عصر حاضر فوتبال منحصر می کند. این کتاب حاصل دست نوشته های سر الکس فرگوسن مربی افسانه ای باشگاه منچستر یونایتد، بوده است که طی چهار سال تحریر شده است
الکس فرگوسن بیش از هر شخصیت فوتبالی در انگلستان مورد تحسین قرار گرفته است و در کنار ابعاد ورزشی به عنوان یک رهبر ورزشی برای یک تیم مورد احترام بوده است. در طول یک ربع قرن همراهی با منچستر یونایتد، با وجود فراز و فرودهای بسیار در باشگاه منچستر یونایتد، کمتر زمانی سطح کیفی بازی های منچستر یونایتد تحت الشعاع قرار گرفت و این ها همه مهر تاییدی بر کارایی فرگوسن در دنیای فوتبال بود.
این کتاب شامل تجربیات ارزشمند، پیروزی های چشمگیر، شکست ها و نقاط برجسته زندگی سر الکس فرگوسن است که توسط نویسندگان سایت طرفداری ترجمه شده است.

چگونه یک دفاع موفق و کامل از پایان نامه داشته باشیم- قسمت اول و دوم

حسین پولادی بازدید : 222 دوشنبه 26 اسفند 1392 نظرات (0)

سوالی که دغدغه همه دانشجویان تحصیلات تکمیلی در روزهای واپسین نگارش پایان نامه است

چگونه یک دفاع

موفق و کامل از پایان نامه داشت باشیم؟

آیا ممکن است شیوه ار

ائه تاثیر در نمره دفاع  و داوری داشته باشد؟ 

البته همین ابتدا بگویم که من از تجربیات شخصی خود می نویسم و این مطلب از جایی برگرفته نیست، آنچه میخوانید حس کرده ام و خرسندم که از طریق وبلاگ تراپیپر با شما در میان میگذارم.

 

دانلود مجله موسیقی ایرانیان شماره 9

حسین پولادی بازدید : 171 دوشنبه 26 اسفند 1392 نظرات (0)

در اين شماره مي‌توانيد مصاحبه با هنرمنداني چون پري ملكي، محمد معتمدي، سيامك سپهري (سرپرست گروه رستاك)، پروازي هماي و محسن يگانه را مطالعه نماييد، ديگر گفتگوي پراهميت اين شماره مصاحبه با دكتر صادق طباطبائي يكي از نزديكان امام خميني و امام موسي صدر در رابطه‌ با فقه و موسيقي است. به غير از پرونده‌ها و مقالات مفصل و تحليلي در باب معضلات مختلف موسيقي كشور مي توانيد گزارش هاي مختصر اختصاصي از كنسرت هاي اخير هنرمندان موسيقي كلاسيك ايران چون محمدرضا شجريان، شهرام ناظري، شهداد روحاني و گزارش هاي مختصر اختصاصي از كنسرت هاي اخير هنرمندان موسيقي پاپ ايران چون احسان خواجه اميري، رضا صادقي، حميد عسكري، گروه آريان و بنيامين بهادري را در اين شماره مطالعه كنيد. 

دانلود مجله گرافیک نو ، سال پنجم، شماره ۴۴-۴۵ ، ویژه نامه ویژه زمستان۹۱ / بهار۹۲

حسین پولادی بازدید : 235 دوشنبه 26 اسفند 1392 نظرات (0)

ضمیمه کلیک روزنامه جام جم شماره 464

حسین پولادی بازدید : 140 دوشنبه 26 اسفند 1392 نظرات (0)

دانلود تمام کتاب های دروس راهنمایی

حسین پولادی بازدید : 298 دوشنبه 26 اسفند 1392 نظرات (0)

 راهنمای استفاده از متن PDF کتابهای درسیبراي مشاهده pdf كتاب هاي درسي، ابتدا مطالب و فايل زير را به دقت مطالعه و عمل نماييد.

راهنماي نصب و بازكردن فايلهاي كتاب هاي درس

دانلود کتاب ها در ادامه مطلب

دریافت کتب جدید‌التالیف پایه سوم و هفتم

حسین پولادی بازدید : 280 شنبه 24 اسفند 1392 نظرات (0)